Pojemnik / kontener ASP 800

Pojemnik / kontener ASP 800

Oferujemy Państwu:

  • nowe pojemniki z badaniem odbiorczym Transportowego Dozoru Technicznego
  • regeneracje i naprawy używanych pojemników, posiadamy szeroki zakres części zamiennych do pojemników
  • wykonywanie badań okresowych pojemników zgodnie z wymaganiami Transportowego Dozoru Technicznego.

Duży pojemnik do przewozu luzem DPPL typu ASP- 800 odmiany 11A/X/ o symbolu handlowym ASP jest przystosowany zgodnie z „Umową Europejską” ADR do transportowania, gromadzenia i przechowywania materiałów niebezpiecznych stałych grupy I, II, III (wg ADR).

Pojemnik wykonany jest z blach i profili stalowych o parametrach wytrzymałościowych zgodnie z ADR. Posiada szczelną pokrywę   z uszczelką olejoodporną, zamykaną czterema ryglowymi zamknięciami oraz wspornikami umożliwiającymi składowanie do wysokości max. 1+2 pojemniki tj. piętrzeniu.

Pokrywa oraz korpus jest cynkowane ogniowo, a elementy złączne ocynkowane. Do korpusu i pokrywy zamocowane są elementy, które utrzymują pokrywę w dwóch położeniach: częściowo otwartą, całkowicie otwartą oraz sprężyny wspomagające otwieranie i zabezpieczające przed gwałtownym zamknięciem.

Kąt otwarcia  w zakresie 70o – 270o. W części dolnej i górnej korpus ma przyspawane stopy służące do stabilnego ustawienia i piętrzenia pojemników. Pojemnik jest przystosowany do załadunku i transportowania różnymi urządzeniami technicznymi.